Stado z Lwiej Ziemi

Witaj w świecie Króla Lwa!


#1 2011-10-22 18:51:31

 Nala

http://1.bp.blogspot.com/-3KH5HmuKBvo/TnCcOCTFxLI/AAAAAAAAAVA/t2t1fBP957M/s1600/Nala+kr%2

37977140
Skąd: Lwia Ziemia
Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 1004
Twoja ulubiona bajka Disneya: Król Lew
Twój wiek: Dorosła lwica
Twoja hierarchia w stadzie: Królowa stada
Twój najbardziej wzruszający/najpiękniejszy fragment w bajkach Disney'a: Śmierć Mufa i wiele innych ;-(
Twój stan cywilny: zajęty,jestem żoną Kody
WWW

Pocahontas

Film opowiadający o wielkiej miłości i konsekwencjach wstąpienie na wojenną ścieżkę.
Film zawiera domieszkę takich produkcji jak:
Romeo i Julia-zakazana miłość między Indianką a Anglikiem
Król Lew- zabicie Kokona (Tomas wystąpił jako Skaza,zabił Indianina,ponieważ chciał obronić Johna. John wystąpił jako Simba-zabójca i skazany na karę czyli  śmierć,a Simba na wygnanie)
Król Lew 2 Czas Simby-gdy obie strony godzą się ,czarny charakter chce dalej brnąć w swoim planie ,jednak gdy wszyscy odwracają się od niego,sam postanawia dokończyć to co zaplanował. John skoczył na ojca Pocahontas chcąc obronić go od kuli,jednak sam zostaje ranny. Zira chcąc śmierci Simby skacze na Simbę,lecz Kiara broni go i razem z Zirą spada do kanionu wypełnionego wodą. Jednak to Zira ginie,a Kiara ocalała. To samo było w Królu Lwie 2 Czas Simby,ale jest różnica. Film: Pocahontas był z 1995 roku,a Król Lew 2 z 1998 roku,więc 3 lata później. Podejrzewam,że ten sam pomył z takim zakończeniem trafił do Króla Lwa 2 jako kopia tych samych wydarzeń.
Oglądałam wersję HD i jest bardzo zadowolona. Moja opinia o filmie:
Piękny,świeży,piękna natura i prosta fabuła. Jedna z moich bajek na VHS oglądana w dzieciństwie.


http://img40.imageshack.us/img40/2029/kolesofftopi.gif
Goście nie myśl,że pozwolę Ci olewać forum!! Goście nie podaruję Ci łamanie regulaminu!!!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl